Menu
Yasal Uyarı

Kullanım koşulları

Aşağıdaki noktalar Kartonsan web sitesinin kullanım koşullarını belirlemektedir.

Web sitesinde aksi belirtilmediği sürece, Kartonsan ifadesi Kartonsan Karton Sanayii ve Ticaret A.Ş.’ni ifade eder.

Yasal uyarı

Kartonsan bu web sitesinde verilen bilginin tamlığı ve güncelliği anlamında sorumlu değildir. Tüm çabalarımıza karşın, web sitesinde verdiğimiz yazılı bilgiler, grafikler, şemalar, görseller, finansal bilgiler ve üçüncü taraf linkleri doğruluğunu ve/veya güncelliğini yitirmiş olabilirler. Benzer şeklide web sitesindeki olası hatalar veya eksikliklerden dolayı da Kartonsan sorumlu tutulamaz. Web sitemizde, yayınlanan bilgiler ışığında alacağınız her türlü kararın sorumluluğu tarafınıza aittir. Kartonsan ve/veya iştirakleri, bu web sitesindeki bilgiye erişiminiz, kullanımınız veya yorumlamanız neticesinden uğrayabileceğiniz olası zararlardan sorumlu değildir. Her halükarda, Kartonsan, bu web sitesini ziyaretiniz esnasında tespit edeceğiniz hata ve eksikleri, kartonsan@kartonsan.com.tr e-posta adresine bildirmenizi rica eder.

Müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve Şirketimiz ile ilişki içerisindeki sair tüm tarafları bilgilendirmek isteriz ki ; 

  • Şirketimiz sadece www.kartonsan.com.tr internet sitesini kullanmaktadır. 
  • Ticari ilişkilerimiz sürecinde ve müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve sair kişiler ile olan iletişimimizde, şirketimiz çalışanları sadece, ……..@kartonsan.com.tr uzantılı e-posta adresi kullanmaktadır. 
  • Şirketimizce, çalıştığımız banka ve banka hesaplarımıza ilişkin değişiklikler ve bilgilendirmeler müşterilerimize e-posta yolu ile bildirilmemektedir. Üçüncü bir kişiden tarafınıza Şirketimiz ile ilgili herhangi hesap değişiklik bildirimi gönderilir ise, şüphe ile yaklaşınız ve derhal Şirketimiz ile telefon yolu ile irtibata geçiniz.
  • Herhangi bir dolandırıcılık veya sair şüphe uyandırır bir üçüncü taraf iletişimi olduğu takdirde, lütfen derhal Şirketimiz ile irtibata geçiniz, tarafınıza üçüncü kişilerce bildirilen banka hesaplarına bir ödeme gerçekleştirmeyiniz, ilk olarak Şirketimizden banka hesaplarına ilişkin yazılı teyit isteyiniz. 

 

Bu web sitesinin telif hakkı

Bu web sitesinin tasarımı, içeriği, görselleri ve indirilebilir (taşınabilir doküman formatındaki-PDF) belgelerin telif hakkı Kartonsan'a aittir. Tüm hakları saklıdır.

Web sitemizi ziyaretiniz boyunca geçerli tüm telif yasalarına uygun davranmak ile mükellefsiniz. Web sitesinin her türlü kullanımı kesinlikle yasak olup web sitemize link verilmesi yazılı ön iznimize tabidir. Ancak, telif hakları ve diğer mülkiyet belirten duyuruları olduğu gibi bırakmanız koşuluyla, kendi kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarınız için bu siteden kendinize malzeme indirebilir veya yazıcınızdan çıkışını alabilirsiniz. Kartonsan ve iştirakleri, web sitemize erişiminize imkan tanıyan ve/veya sitemizdeki linkler üzerinden eriştiğiniz üçüncü taraf sitelerinin ve onların linklerinin içeriğinden dolayı sorumlu değildir.

Bu web sitemizin farklı bölümlerinde, bilgi içeriğini genel anlamda yararlı bulduğumuz veya içeriği açısından web sitemiz ile paralelliği olduğunu düşündüğümüz üçüncü taraf web sitelerine link vermiş bulunuyoruz. Bu linklerin varlığı, link verdiğimiz web sitelerinin içeriğinin tarafımızca kontrol edildiğini veya onaylandığı anlamını taşımaz. Keza bazı durumlarda bu linkler, ziyaretçilerimizi, Kartonsan ve/veya iştiraklerince bu web sitesinde yayınlanan bilgi ve görüşlere aykırı bilgi ve görüşlerin yer aldığı web sitelerine de ulaştırabilirler.

Geçerli hukuk

Yukarıda tarif edilen genel çerçeve dahilinde, bu web sitesini ziyaretiniz, kullanımınız ve malzeme indirmeleriniz Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir. Bu kullanım sonucunda oluşacak her türlü uyuşmazlık hallerinde Türkiye Cumhuriyeti mahkemeleri yetkilidir.

Kartonsan, web sitesini ziyaretiniz için size teşekkür eder.

İstanbul, Temmuz 2016